Namierzanie numeru telefonu przez internet – jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij

Zapewne każdy spotkał się już kiedyś w życiu z nieszczerością drugiej osoby. Może ktoś twierdzi, że ma nadgodziny w pracy, a za każdym razem jedzie do hotelu? A może to nie zdrada, tylko ktoś popadł w długi w kasynie i to właśnie tam spędza noce, podczas gdy twierdzi, że smacznie śpi w swoim mieszkaniu? Najczęściej namierzanie telefonu interesuje osoby, które są w związkach, jednak nie do końca ufają swojemu partnerowi.

Jeśli istnieją jakieś podstawy do niepokoju, takie osoby pragną rozwiać własne wątpliwości – a zatem między innymi sprawdzić, czy partner mówi prawdę kiedy informuje nas dokąd idzie. Zresztą, w tej chwili opcją tą interesują się również rodzice dorastających dzieci, którzy już kiedyś przyłapali ich na kłamstwie i wolą wiedzieć czy dziecko jest u tego kolegi u którego miało być, czy też robi coś niedozwolonego. Śledzenie numeru to wielkie możliwości! Jednak jak cały proces wygląda w praktyce?

Czym jest lokalizator telefonu?

Pozornie lokalizacja telefonu jest bardzo łatwa. W praktyce jednak większość firm, które oferują podobną usługę, to oszuści. Aż 90% wszystkich ofert to tak naprawdę naciągacze, którzy chcą zgarnąć dla siebie pieniądze (na przykład z wysłania wymaganego SMS-a), a nie realnie komuś pomóc.

Lokalizator telefonów

Na szczęście część ofert rzeczywiście jest uczciwa, a samo namierzanie telefonu jak najbardziej realne – właśnie z tej opcji korzystają przecież rządy i na przykład policja, gdy kogoś szuka. Pozornie do namierzenia czyjegoś telefonu jest wymagana zgoda tej osoby, jak również udostępnienie informacji przez operatora. Jednak nasza aplikacja gwarantuje namierzenie telefonu komórkowego z każdego miejsca na świecie i o każdej porze – wystarczy tylko kilka prostych kliknięć!

Jak to wszystko działa?

Wystarczy tylko wykonywać polecenia z ekranu, by w około minutę otrzymać dostęp do informacji o miejscu przebywania jakiejś osoby – a konkretnie o tym, gdzie aktualnie jest jej telefon komórkowy. Pamiętajmy, że to jedyne zagrożenie – dana osoba może wyjść z domu bez telefonu, albo specjalnie ma dwa aparaty, żeby jeden zostawić tam, gdzie rzekomo jest, a zabrać ze sobą ten drugi. Niestety, ale niektórzy są bardzo rozmyślnymi kłamcami i dbają o zacieranie śladów – również w taki sposób. Jeśli jednak ktoś nie wie, że będzie namierzony, jest spora szansa, że dowiemy się gdzie tak naprawdę tej osoby szukać. Oczywiście, kolejna sprawa to fakt, że lokalizacja numeru telefonu działa tylko wtedy, jeśli telefon namierzanej osoby jest w danej chwili włączony. W naszym systemie wykorzystywane są nadajniki BTS, a aplikacje działają korzystając z modułów GPS. Właśnie dlatego poszukiwanie telefonu jest takie proste! Sprawdź również jak działają aplikacje do sprawdzania nieznanych numerów telefonów